تبلیغات
اولین وبلاگ تخصصی کامپیوتر و اخبار IT اولین وبلاگ تخصصی کامپیوتر و اخبار IT - پایان زمان بارگذاری رایگان نسخه بتای Windows 7
 

پایان زمان بارگذاری رایگان نسخه بتای Windows 7

نویسنده: محسن

 

پایان زمان بارگذاری رایگان نسخه بتای 


Windows 7برای آن دسته از کاربرانی که قصد بارگذاری رایگان نسخه بتای عمومی سیستم‌عامل Windows 7 مایکروسافت را داشتند، فرصت به پایان رسید.

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که آخرین روز بارگذاری رایگان نسخه بتای سیستم‌عامل Windows 7 از اینترنت ساعت 23:59 دهم فوریه بوده و پس از آن، بارگذاری این سیستم‌عامل متوقف شده است.

به گفته مایکروسافت، آن دسته از کاربرانی که تا زمان اعلام شده فرآینده بارگذاری این سیستم‌عامل را آغاز کرده‌اند، تا ساعت 9 صبح روز 11 فوریه فرصت داشته‌اند تا به این فرآیند خاتمه دهند.

اگر چه از تاریخ یاد شده عرضه نسخه بتای سیستم‌عامل Windows 7 برای عموم مردم متوقف شده است، متخصصان توسعه نرم‌افزاری در مراکز MSDN و TechNet وابسته به شرکت مایکروسافت همچنان به کدهای این برنامه دسترسی خواهند داشت.

"استیو بالمر"(Steve Ballmer) مدیرعامل شرکت مایکروسافت برای نخستین بار Windows 7 Beta را در نمایشگاه Consumer Electronics Show در ماه ژانویه معرفی کرد. پس از بروز برخی مشکلات، مایکروسافت سرانجام این برنامه را در تاریخ 10 ژانویه برای عموم عرضه کرد.

غول نرم‌افزاری جهان اعلام کرد که نسخه آتی Windows 7 که به نسخه نهایی شباهت بیشتری دارد، نسخه Candidate خواهد بود که البته مایکروسافت تاریخی برای عرضه این نسخه از سیستم‌عامل Windows 7 اعلام نکرد. 

این شرکت به صورت رسمی اعلام کرد که نسخه نهایی Windows 7 اواخر ژانویه 2010 وارد بازار خواهد شد، این در حالی است که مایکروسافت امیدوار بود با تکمیل سریع‌تر این سیستم‌عامل، آن را برای کامپیوترهای جدیدی که قرار است در تعطیلات ژانویه سال جاری عرضه شود، آماده کند.

 

() نظرات